Żegnamy się z Wami - likwidacja marki. Kontakt pod adresem mail:

kontakt@love-line.pl

FILIZOFIA MARKI
Poznajcie LOVE Line - naszą autorską markę, stworzoną z myślą o kobietach zmysłowych ceniących ponadczasowe i subtelne formy zamknięte w delikatnej kolorystyce.


Nad tworzeniem modeli pracujemy przy współpracy polskich konstruktorów i krawców. Szyjemy w kilku polskich szwalniach, ze starannie dobranych tkanin z rynku rodzimego, hiszpańskiego i włoskiego. Kreujemy własne wzory tkanin, dzięki czemu mamy nieograniczone dostęp do kolekcji materiałów drukowanych. Część kolekcji szyjemy z tkanin nabywanych w ilościach stockowych, co oznacza, że poszczególne modele są limitowane. 


Linia naszych wyrobów dzianinowych - swetrów, kardiganów, spodenek produkowana jest przez polską dziewiarnię z przędzy polskiej, włoskiej lub portugalskiej. Staramy się, aby składy przędzy były głównie naturalne. 


Za produkcję kolekcji dresowej odpowiedzialna jest mała szwalnia rodzinna specjalizująca się w szyciu tylko produktów z dzianiny bawełnianej. Nasze dresy szyjemy z dzianiny pętelkowej z certyfikatem OEKO-TEX. 


INNE MARKI

Na naszej platformie znajdziecie też projekty polskiej marki LOURA, która obecnie specjalizuje się w tworzeniu swetrów handmade. Wcześniejsze modele marki w ilościach stockowych dostępne są tylko u nas.